Telefon
WhatsApp
Web Sitemize Hoş Geldiniz

Hakkımızda

Hakkımızda

Kurulduğu 2006 Yılından İtibaren Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri Konusunda Bölgeye Hizmet Veren Firmamız; Kullanıcı Dostu ve Geniş Seçim Olanakları Sağlayan Bilgisayar, Alarm ve Güvenlik Sistemleri ile Hem Bireysel Hemde Kurumsal Müşterilerin tercihi Olmuştur. Kurulduğu Günden Beri Sürekli Olarak Müşterilerimize EN İYİYİ Verebilmek Adına Caba Sarfediyoruz.
Firmamız Kurumsal Güvenlik, Yaşam alanlarının Güvenliği, Kurumsal ve Kişisel Bilgisayarların Satış ve Servis Hizmetleri ile Uçtan Uca Teknoloji ve Güven İçinde Yaşam Alanları Oluşturabilmek Adına Bilgisi, Deneyimi, ve Uzmanlığı ile Müşterilerine Katma Değer Sunmaya Önem Göstermektedir.
Firmamız; Bir Çok Ulusal ve Uluslararası Markanın Türkiye’de Çözüm ve İş Ortağı Olarak, Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti Esasına Dayanan İş Prensibiyle Ürün ve Hizmet Sunan Entegratör Bir Firmadır.
Şirketimizin Ulaştığı Başarının Arkasında Müşteri Odaklı Yaklaşımı, Yenilikçi Teknolojisi, Yüksel Bilgi Birikimi ve Kaliteden Ödün Vermeden Sunduğu Ürün, Hizmet ve Çözümleri Merkez Alan Yönetim Anlayışı Vardır.
Bilgisayar, Güvenlik ve Elektronik Sistemler Konusunda Müşterilerimizin İhtiyaç Duyduğu ve Bu Konuda Çözüm Ortağınız Olacak Şekilde Yapılanmış, Profesyonel Hizmet ve Çözüm Sunan Şirketimiz Güvenliğinizi Daha Yükseğe Taşımak için Enerji Harçamaktadır.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak içinHemen Arayın!

(0212) 444 1 444
Hemen Arayın!